Podsumowanie działań vCloudPoint w pierwszej połowie 2019 r.

Koniec czerwca to także koniec kwartału i pierwszego półrocza 2019 roku. Zakończył się rok szkolny, oraz sezon konferencji edukacyjnych. Pora na podsumowania.

W ciągu minionych 6-ciu miesięcy prezentowaliśmy nasze terminale na:

  • X Konferencji Lepsza Edukacja we Wrześni
  • XII Ogólnopolskim Zlocie Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów w Jastrzębiej Górze
  • Dniu Technologii we Wrocławiu
  • IV Konferencji Szkoła w Chmurze w Gnieźnie
  • XI Konferencji Galaktyka Edukacji w Pile
  • XIX Majowych Mrozach w Warszawie
  • Konferencji Microsoft Edu Days 2019 w Warszawie

W tym roku mieliśmy zaszczyt zadebiutować w roli Partnera Organizacyjnego XV Konferencji Administratorów Szkolnych Sieci Komputerowych (K@SSK). Wyposażyliśmy w nowoczesne stanowiska terminalowe aż 3 sale, w których odbyły się warsztaty m.in. z technologii druku 3D, poprowadzone przez Karolinę Antkowiak na sprzęcie firmy Paxer.  Ciekawe okazały się również warsztaty na temat kreatywnych lekcji z wykorzystaniem robota CodeyRocky w pracowni terminalowej – te zajęcia prowadził Sylwester Zasoński, a odbyły się one dzięki firmie Mentor, która udostępniła roboty. Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 3 w Nowym Tomyślu za zaufanie i wieloletnią współpracę.

Po raz kolejny możemy się także pochwalić statusem Partnera Technologicznego Konferencji Nowoczesny Dyrektor organizowanej przez lidera na rynku dzienników elektronicznych – firmę LIBRUS. Dostarczyliśmy tam aż 100 stanowisk terminalowych do dwóch dużych sal warsztatowych. Wyposażyliśmy w stanowiska terminalowe również kawiarenkę internetową dla uczestników. Po raz kolejny zagwarantowaliśmy sprawny przebieg warsztatów, a nasze rozwiązania cieszyły się dużym zainteresowaniem i dobrą opinią uczestników. Dziękujemy firmie Librus za trwające od lat zaufanie!

 

Postawiliśmy także na odwiedzenie miejsc, w których nas jeszcze nie było. Wzięliśmy udział w cyklu konferencji w ramach Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych – organizowanych przez Polski Instytut Rozwoju Rynku. Spotykaliśmy się z Dyrektorami szkół na konferencjach w Warszawie, Białymstoku, Olsztynie i Kielcach. Mieliśmy okazję przedstawić nasze rozwiązania edukacyjne szerokiemu gronu uczestników, przeprowadziliśmy też wiele ciekawych rozmów przy naszym stoisku.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Partnerom, bez których nie udałoby nam się wziąć udziału w tak wielu wydarzeniach w tak niewielkim czasie. Dziękujemy firmom: Mentor, Vision-Distribution, Paxer, Presscom, Librus, PIRR, BudComArtPC, a także Karolinie Antkowiak i Sylwestrowi Zasońskiemu za przeprowadzone wspólnie warsztaty.

Trwają wakacje, ale nie zwalniamy tempa! Przed nami czas intensywnych wdrożeń i mnóstwo pracy. Pełni energii po tak aktywnym i owocnym pierwszym półroczu, pewnie wkraczamy w drugie. Do zobaczenia na kolejnych konferencjach!

 

Podsumowanie działań vCloudPoint w pierwszej połowie 2019 r.
Przewiń na górę