O nas

Kim jesteśmy


Kto sprzedaje terminale komputerowe w Polsce i na świecie? vCloudPoint jest zarejestrowaną marką Shenzhen Cloudpoint Technology Co., Ltd, która została założona przez grupę pasjonatów w dziedzinie technologii komputerowej.

ProData jest polską firmą specjalizującą się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Swoje działania opiera na dokładnej analizie potrzeb klientów – na tej podstawie tworzy  rozwiązania informatyczne usprawniające efektywność pracy w firmach, jednostkach budżetowych, urzędach. ProData posiada status Wyłącznego Przedstawiciela vCloudPoint na terenie Polski.

Wzajemna współpraca zaowocowała podjęciem działań mających na celu spopularyzowanie technologii terminalowej na terenie Polski. Wybór marki vCloudPoint pokierowany jest przekonaniem o niezawodności produktów z Shenzhen Cloudpoint Technology Co. Zastosowanie terminali vCloudPoint pozwala efektywnie wykorzystać możliwości jakie daje wirtualizacja.

Jak umacniamy naszą markę

  • Satysfakcja klienta
  • Referencje i polecenia
  • Wzrost rozpoznawalności marki

 

 

Współpraca

PRODATA jest wyłącznym przedstawicielem vCloudPoint na terenie Polski. Jeśli szukasz lokalnego sprzedawcy lub pragniesz przetestować działanie terminali, skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

Dlaczego stawiamy na terminale vCloudPoint?

Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń w branży informatycznej wiemy, jak ważne jest prawidłowe zinterpretowanie sygnałów płynących od klientów. Uważnie ich słuchamy, aby zaproponować rozwiązanie jak najlepiej spełniające oczekiwania. Czasem stawiamy krok do przodu i przewidując rozwój technologii proponujemy klientom modyfikacje, o których sami by nie pomyśleli. Nasi odbiorcy to głównie klienci biznesowi, przedstawiciele urzędów i jednostek budżetowych. Realizujemy wdrożenia w szkołach na terenie całej Polski. Sami również testujemy sprzedawane produkty. Dlatego jesteśmy pewni, że oferując terminale vCloudPoint, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom. Technologia terminalowa już znalazła uznanie naszych klientów, co stanowi najlepszy miernik jakości.

vCloudPoint terminale w pracowniach komputerowych na świecie- mapa dystrybucji
Przewiń do góry